• 636989649107244731_saudek.JPG
  • 636989649183213406_saudek2.JPG
  • 636989649248070264_saudek3.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Blanches New Blouse

ID Aukce: 1225
Klasická černobílá fotografie, rozměr 40 cm x 30 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:41:31

1 000 Kč

Příhozů: 20

ITC22418 3400029.10.2019 19:36:31
EQY04018 3300029.10.2019 19:36:01
ITC22418 3200029.10.2019 19:33:31
EQY04018 3100029.10.2019 19:32:07
UUG88927 3000029.10.2019 19:30:03
EQY04018 2900029.10.2019 19:29:08
ITC22418 2800029.10.2019 19:28:23
UUG88927 2700029.10.2019 19:27:42
ITC22418 2600029.10.2019 19:26:50
UUG88927 2500029.10.2019 19:26:46
ITC22418 2400029.10.2019 19:23:14
UUG88927 2300029.10.2019 19:19:49
UBC59572 2200029.10.2019 19:17:45
ITC22418 2100029.10.2019 19:17:35
UBC59572 2000028.10.2019 18:51:41
EQY04018 1900028.10.2019 18:51:35
UBC59572 1800028.10.2019 14:33:49
EQY04018 1700018.10.2019 16:13:32
EBU07619 1600027.09.2019 18:49:18
UUG88927 1500025.09.2019 17:15:59