• 636989652742577304_saudek4.JPG
  • 636989652840234345_saudek5.JPG
  • 636989652926207176_saudek6.JPG

Saudek Jan

*1935 +

The Kiss of Death

ID Aukce: 1226
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30 cm x 26 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:37:38

1 000 Kč

Příhozů: 6

EDQ58318 1800029.10.2019 19:32:38
LPB68761 1700029.10.2019 19:29:04
EDQ58318 1600029.10.2019 19:28:57
LPB68761 1500029.10.2019 19:22:43
EDQ58318 1400029.10.2019 19:22:41
LPB68761 1300028.10.2019 14:34:30