• 637109948118377455_saudek1.JPG
  • 637109948209628153_saudek2.JPG
  • 637109947984783003_saudek.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Fotografie

ID Aukce: 1384
Klasická černobílá fotografie, rozměr 28,5 cm x 24 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:35:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

OIA65686 1800028.01.2020 18:42:43
TTK76882 1700028.01.2020 18:40:26
OIA65686 1600028.01.2020 18:20:02
TTK76882 1500026.01.2020 10:54:33
CAY62190 1400023.01.2020 11:28:51
AHT35223 1300016.01.2020 10:47:21
TTK76882 1200006.12.2019 21:18:56
AHT35223 1000004.12.2019 8:41:19