• 637109951062798676_saudek3.JPG
  • 637109951144674299_saudek4.JPG
  • 637109951217487356_saudek5.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Fotografie

ID Aukce: 1386
Klasická černobílá fotografie, rozměr 29,5 cm x 39 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:37:00

1 000 Kč

KHX82597 1900023.01.2020 11:37:24
NCR06122 1800020.01.2020 12:20:03
KHX82597 1700020.01.2020 10:15:23
NCR06122 1600017.01.2020 14:15:12
NCR06122 1500016.12.2019 17:19:36