• 636547299482205599_3xxxx.JPG
  • 636547299130529938_3x.JPG
  • 636547299261225469_3xx.JPG
  • 636547299016935361_3.JPG
  • 636547299358726404_3xxx.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Matka a dcera, čtyři roky jejich životů

ID Aukce: 713
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30 cm x 40 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:06:19

1 000 Kč

Příhozů: 12

DAI68289 2600029.05.2018 20:01:19
OCJ41059 2500029.05.2018 19:58:07
DAI68289 2400029.05.2018 19:57:57
OCJ41059 2300029.05.2018 19:57:57
DAI68289 2200029.05.2018 19:57:47
OCJ41059 2100029.05.2018 19:57:06
DAI68289 2000029.05.2018 19:56:56
OCJ41059 1900029.05.2018 19:56:56
DAI68289 1800029.05.2018 19:56:46
OCJ41059 1700029.05.2018 19:33:47
NWH09983 1600029.05.2018 9:53:46
DAI68289 1500030.03.2018 12:53:05