• 636547301491373491_1.JPG
  • 636547301695432150_1xx.JPG
  • 636547301366618812_1xxx.JPG
  • 636547301608501591_1x.JPG
  • 636547301779405005_1xxxx.JPG

Saudek Jan

*1935 +

The Gurl

ID Aukce: 714
Klasická černobílá fotografie, 40 cm x 30 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:05:40

1 000 Kč

Příhozů: 12

SCX25870 2600029.05.2018 20:00:40
TNY75347 2500029.05.2018 19:58:48
SCX25870 2400029.05.2018 19:58:38
TNY75347 2300029.05.2018 19:58:38
SCX25870 2200029.05.2018 19:58:28
TNY75347 2100029.05.2018 19:58:28
SCX25870 2000029.05.2018 19:58:17
TNY75347 1900029.05.2018 19:58:17
SCX25870 1800029.05.2018 19:58:07
TNY75347 1700029.05.2018 19:38:00
MZR45316 1600029.05.2018 9:55:18
SCX25870 1500030.03.2018 12:52:34