• 636547303666933816_2xxx.JPG
  • 636547303507632282_2x.JPG
  • 636547303593132523_2xx.JPG
  • 636547303429461874_2.JPG

Saudek Jan

*1935 +

That redhead I loved

ID Aukce: 715
Klasická černobílá fotografie, 28 cm x 23 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:05:50

1 000 Kč

Příhozů: 8

JHR33091 1700029.05.2018 20:00:50
WOP19702 1600029.05.2018 20:00:43
JHR33091 1500029.05.2018 19:59:19
QDN63203 1400029.05.2018 19:59:09
JHR33091 1300029.05.2018 19:59:08
QDN63203 1200029.05.2018 19:58:58
JHR33091 1100029.05.2018 19:38:51
QDN63203 1000030.03.2018 12:52:16