• 636669134485546473_1bikers.jpg
  • 636669134703342591_bikers2.jpg
  • 636669134619630362_bikers1.jpg
  • 636669134867769415_bikers3.jpg

Saudek Jan

*1935 +

The Bikers

ID Aukce: 816
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30 cm x 40 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:31:38

1 000 Kč

UGR70544 1900017.10.2018 19:26:38
SEU68217 1800015.10.2018 9:05:53
UGR70544 1700015.10.2018 7:59:17
SEU68217 1600015.10.2018 7:59:16
UGR70544 1500011.10.2018 21:00:32