• 636669138644189491_1soul.jpg
  • 636669138817692053_soul1.jpg
  • 636669138978645756_soul3.jpg
  • 636669138903734923_soul2.jpg

Saudek Jan

*1935 +

It touches my very soul

ID Aukce: 818
Klasická černobílá fotografie, rozměr 20 cm x 28 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:38:52

1 000 Kč

Příhozů: 15

RAV44209 2400017.10.2018 19:33:52
NTR21098 2300017.10.2018 19:32:58
RAV44209 2200017.10.2018 19:32:54
NTR21098 2100017.10.2018 19:31:37
RAV44209 2000017.10.2018 19:30:18
NTR21098 1900017.10.2018 19:28:30
RAV44209 1800017.10.2018 19:28:19
NTR21098 1700017.10.2018 19:28:19
RAV44209 1600017.10.2018 19:28:09
NTR21098 1500017.10.2018 19:28:09
RAV44209 1400017.10.2018 19:27:59
NTR21098 1300017.10.2018 10:43:30
RAV44209 1200017.10.2018 10:43:30
NTR21098 1100017.10.2018 10:43:20
RAV44209 1000011.10.2018 21:03:24