• 636669141039501875_artist1.jpg
  • 636669140930624071_1artist.jpg
  • 636669141147574827_artist2.jpg

Saudek Jan

*1935 +

In the studio of an "Artist"

ID Aukce: 819
Klasická černobílá fotografie, rozměr 22 cm x 23 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:39:12

1 000 Kč

Příhozů: 13

CQT97194 2400017.10.2018 19:34:12
SYD50492 2300017.10.2018 19:32:43
CQT97194 2200017.10.2018 19:31:36
SYD50492 2100017.10.2018 19:30:43
CQT97194 2000017.10.2018 19:29:40
SYD50492 1900017.10.2018 19:29:11
CQT97194 1800017.10.2018 19:29:00
SYD50492 1700017.10.2018 19:29:00
CQT97194 1600017.10.2018 19:28:50
SYD50492 1500017.10.2018 19:28:50
CQT97194 1400017.10.2018 19:28:40
SYD50492 1300017.10.2018 11:36:00
LWG55989 1200029.08.2018 21:11:08