• 636770189341700602_lolek5.jpg
  • 636770188991310392_lolek1.jpg
  • 636770189222606856_lolek4.jpg
  • 636770188859085450_lolek.jpg
  • 636770189107290875_lolek2.jpg

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Pohled do krajiny

ID Aukce: 938
Olej, plátno, fixované na kartonu, 56 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1922 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:05:00

1 000 Kč