• 636803312338814521_chittt.jpg
  • 636803312409834874_chit.jpg
  • 636803312466554227_chit1.jpg
  • 636803312514992474_chit2.jpg

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Krajina s loďkou a západem slunce

ID Aukce: 940
Olej, dřevo, 14 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1882. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

115 000 Kč

115 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:07:00

10 000 Kč