• 636770209330197692_1pisecky.jpg
  • 636770209915864212_pisecky.jpg
  • 636770210177383656_pisecky2.jpg
  • 636770210046526492_pisecky1.jpg

Písecký Josef

*1878 +1954

Moře

ID Aukce: 943
Olej, karton, 50 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Profesionálně vyčištěno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:10:00

1 000 Kč

Příhozů: 13

OAR69658 2500024.01.2019 19:03:05
PFN75392 2400024.01.2019 19:02:14
OAR69658 2300024.01.2019 19:01:46
PFN75392 2200024.01.2019 19:01:39
OAR69658 2100024.01.2019 18:59:39
PFN75392 2000024.01.2019 18:56:03
OAR69658 1900024.01.2019 18:51:44
PFN75392 1800024.01.2019 18:51:11
PFN75392 1700024.01.2019 18:51:05
VRB35415 1600024.01.2019 18:47:33
PFN75392 1500024.01.2019 18:39:57
VRB35415 1400021.01.2019 12:02:04
CNO27471 1300008.01.2019 7:46:29