• 636771004338768433_saudek8.jpg
  • 636771004256580338_saudek7.jpg
  • 636771004377831603_saudek9.jpg

Saudek Jan

*1935 +

Portrait of young Lady

ID Aukce: 976
Klasická černobílá fotografie, rozměr 41 cm x 30,5 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:43:00

1 000 Kč