• 636079712420195000_1fjakub.JPG
  • 636079712493945000_fjakub.JPG
  • 636079712558007500_fjakub2.JPG
  • 636079712617538750_fjakub1.JPG

František Jakub

*1875 +1940

Rybníček

ID Aukce: 10
Olej, karton, 46,5 x 64,5 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:39:00

100 Kč

RRP29685 400031.10.2016 18:14:41