• 636779747548603111_1dvorsky.jpg
  • 636779747649229430_dvorsky.jpg
  • 636779747754855532_dvorsky1.jpg
  • 636779747854856585_dvorsky2.jpg

Dvorský Bohumír

*1902 +1976

Letní krajina

ID Aukce: 1007
Olej, deska, 42 cm x 61 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

29 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:14:00

1 000 Kč