• 636792784459374068_oliva.jpg
  • 636792784362034680_oliva1.jpg
  • 636792784600726545_oliva3.jpg
  • 636792784532882788_oliva2.jpg

Oliva Viktor

*1861 +1928

Portrét Rembrandta

ID Aukce: 1013
Olej, dřevo, 38 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil Phdr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:20:00

1 000 Kč

IZN33763 1800022.01.2019 11:54:25