• 636792789606357306_1benes.jpg
  • 636792789853924222_benes2.jpg
  • 636792789676794240_benes.jpg
  • 636792789742330751_benes1.jpg
  • 636792789942410075_benes3.jpg

Beneš Karel

Letní krajina

ID Aukce: 1015
Olej, karton, 35 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:22:00

100 Kč

SFI94785 260021.01.2019 23:45:08
QLV95414 250019.12.2018 7:37:02