• 636792967148640772_quido.jpg
  • 636792967272852114_quido2.jpg
  • 636792967041103916_quido1.jpg

Mánes Quido

*1828 +1880

Portrét ženy

ID Aukce: 1016
Kresba tužkou, bílá křída, v pastpartě, nerámováno, signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:23:00

100 Kč