• 636792979895170098_suchy1.jpg
  • 636792980479465136_suchy5.jpg
  • 636792980015685525_suchy.jpg
  • 636792980225097410_suchy3.jpg
  • 636792980340570331_suchy4.jpg
  • 636792980108958978_suchy2.jpg

Suchý Vojtěch ?

*1783 +1849

Žena s kvítkem

ID Aukce: 1019
Olej, plátno, 22 cm x 17,5 cm. Nesignováno. Vzadu štítek Waldesova obrazárna a štítek NG s číslem O 2146. Na rámu evidenční štítek Waldesovi sbírky č. 683. Restituce z Národní galerie. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 500 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:26:00

500 Kč