• 636794325609589858_sopko1.jpg
  • 636794325693269975_sopko.jpg
  • 636794325840424500_sopko3.jpg
  • 636794325764393402_sopko2.jpg

Sopko Jiří

*1942 +

Výrazy

ID Aukce: 1023
Autorský tisk, 39 cm x 24 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 800 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:30:00

100 Kč

Příhozů: 19

NZP39736 380024.01.2019 19:40:44
GQN96372 370024.01.2019 19:31:07
NZP39736 360024.01.2019 19:31:04
GQN96372 350024.01.2019 19:15:57
NZP39736 340024.01.2019 19:15:50
GQN96372 330024.01.2019 18:43:14
NZP39736 320024.01.2019 18:43:04
GQN96372 310024.01.2019 17:10:47
NZP39736 300024.01.2019 16:13:28
GQN96372 290023.01.2019 16:09:10
NZP39736 280023.01.2019 12:42:54
GQN96372 270023.01.2019 12:15:55
NZP39736 260023.01.2019 12:10:23
GQN96372 250023.01.2019 12:00:15
NZP39736 240023.01.2019 11:23:12
GQN96372 230023.01.2019 11:08:25
NZP39736 220023.01.2019 8:07:11
GQN96372 210022.01.2019 17:56:06
NZP39736 200008.01.2019 14:24:21