• 636796006247391971_moravec1.jpg
  • 636796006377099145_moravec2.jpg
  • 636796006488836504_moravec3.jpg
  • 636796005972203867_1moravec.jpg
  • 636796006100671412_moravec.jpg

Moravec Jaroslav

Krajina snů

ID Aukce: 1036
Enkaustika, deska, 76 cm x 100 cm. Signováno vpravo nahoře. Poškozeno, vypadlá malba.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:43:00

100 Kč