• 636796016695834628_velova.jpg
  • 636796016800590493_velova1.jpg
  • 636796016895980736_velova2.jpg
  • 636796017005391741_velova3.jpg
  • 636796016570091016_1velova.jpg

Velová Blanka

*1941 +

Důl č. 16

ID Aukce: 1040
Olej, karton, 49 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:47:00

100 Kč

LRN25891 100010.01.2019 14:33:48