• 636796023666639112_grimmova.jpg
  • 636796023814641804_grimmova1.jpg
  • 636796024389404710_grimmova2.jpg
  • 636796024552128267_grimmova3.jpg
  • 636796023411668660_1grimmova.jpg

Grimmová Ivana

*1945 +

Podoby zahrady

ID Aukce: 1043
Olej, sololit, 65 cm x 49 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:50:00

100 Kč

BHD31914 150024.01.2019 20:42:15