• 636802198453123774_kob.jpg
  • 636802198525324380_kob2.jpg
  • 636802198595973062_kob3.jpg
  • 636802198375154483_kob1.jpg

Kobliha František

*1877 +1962

Volavky

ID Aukce: 1055
Dřevoryt, 16 cm x 9 cm. Signováno a datováno dole uprostřed. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:02:00

100 Kč

CFJ48890 100022.01.2019 11:56:33