• 636802202871757772_sed5.jpg
  • 636802203031134453_sed6.jpg
  • 636802203107952019_sed7.jpg
  • 636802202950039589_sed4.jpg

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Práce na poli

ID Aukce: 1058
Litografie, 24 cm x 19 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:05:00

100 Kč

QIC62852 50021.01.2019 13:55:29