• 636868577298796679_prucha.JPG
  • 636868577409707606_prucha1.JPG
  • 636868577509804026_prucha2.JPG
  • 636868578700773925_prucha4.JPG

Prucha Jindřich

*1886 +1914

Krajina - jarní píseň

ID Aukce: 1084
Olej, plátno, fixované na kartonu, 39,5 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1912 - 1913. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Zpráva o restaurátorském průzkumu ak. mal. rest. Martin Martan. Laboratorní rozbor barev. Rám poškozen. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

480 000 Kč

480 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:00:00

10 000 Kč