Olej, plátno, fixované na kartonu, 39,5 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1912 - 1913. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Zpráva o restaurátorském průzkumu ak. mal. rest. Martin Martan. Laboratorní rozbor barev. Rám poškozen. Mimořádná nabídka.