• 636868604961579626_kohout3.jpg
  • 636868604613525721_kohout.JPG
  • 636868604709591923_kohout1.JPG
  • 636868604480380179_1kohout.JPG
  • 636868604875450969_kohout4.jpg

Kohout Alois

*1891 +1981

Ulička v Maroku

ID Aukce: 1089
Olej, deska, 53 cm x 55 cm. Signováno vlevo nahoře. Zaskleno. Vzadu štítek. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:05:00

1 000 Kč

DVC24043 1300031.03.2019 12:57:25