• 636875603319908644_zoubek.JPG
  • 636875603488073121_zoubek2.JPG
  • 636875603410100674_zoubek1.JPG

Zoubek Olbram

*1926 +2017

Smetanovo kvarteto

ID Aukce: 1094
Reliéf, rozměr 35,5 cm x 35,5 cm. Signováno a datováno vzadu 1977. Konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek. Původní stav. V soupisu od Mgr. Jana Kapusty položka 377. Existují pouze 2ks. Tento a druhý z roku 1978.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:17:59

5 000 Kč

Příhozů: 20

CIO92144 5000028.05.2019 19:12:59
GKP52814 4800028.05.2019 19:09:40
DKD45159 4200028.05.2019 19:08:09
JCW46943 4100028.05.2019 19:06:02
DKD45159 4000028.05.2019 19:05:22
GKP52814 3900028.05.2019 19:04:35
CIO92144 3800028.05.2019 19:04:31
GKP52814 3700028.05.2019 19:04:04
DKD45159 3600028.05.2019 19:03:57
GKP52814 3500028.05.2019 17:00:56
WLE25102 3400028.05.2019 17:00:56
GKP52814 3300028.05.2019 17:00:46
WLE25102 3200028.05.2019 17:00:46
GKP52814 3100028.05.2019 17:00:36
WLE25102 3000028.05.2019 17:00:35
GKP52814 2900028.05.2019 17:00:25
WLE25102 2800019.05.2019 19:30:03
DKD45159 2700002.04.2019 14:46:41
DKD45159 2600012.03.2019 23:05:34
GKP52814 2500007.03.2019 23:25:38