• 636868684642246126_grus.JPG
  • 636868684816337841_grus1.JPG
  • 636868685017309121_grus2.JPG

Grus Václav

ID Aukce: 1106
Olej, karton, 40 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Nahoře mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:22:00

500 Kč

Příhozů: 21

SBG52213 500028.05.2019 17:06:24
YMN91064 490028.05.2019 17:06:14
SBG52213 480028.05.2019 17:06:14
YMN91064 470028.05.2019 17:06:03
SBG52213 460028.05.2019 17:06:03
YMN91064 450028.05.2019 17:05:53
SBG52213 440028.05.2019 17:05:53
YMN91064 430028.05.2019 17:05:43
SBG52213 420028.05.2019 17:05:43
YMN91064 410028.05.2019 17:05:33
SBG52213 400028.05.2019 17:05:32
YMN91064 390028.05.2019 17:05:22
SBG52213 380028.05.2019 17:05:22
YMN91064 370028.05.2019 17:05:12
SBG52213 360028.05.2019 17:05:12
YMN91064 350028.05.2019 17:05:02
SBG52213 340028.05.2019 17:05:02
YMN91064 330028.05.2019 17:04:51
SBG52213 320024.05.2019 14:03:37
YMN91064 310025.03.2019 22:42:07
YMN91064 300020.03.2019 20:17:57