• 636869692394117344_pors1.JPG
  • 636869692433023993_pors.JPG
  • 636869692549250018_pors4.JPG
  • 636869692470680339_pors2.JPG
  • 636869692506619506_pors3.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

ID Aukce: 1110
Olej, plátno, fixované na kartonu, 29 cm x 39 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 600 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:26:00

100 Kč

MKM61649 460012.05.2019 10:07:15
LUR83199 450007.03.2019 23:27:00