• 636099122303417296_1wierer.JPG
  • 636099123964596094_wierer.JPG
  • 636099124136792410_wierer1.JPG
  • 636099124286956348_wierer2.JPG

Wierer Alois

*1887 +1945

Zimní pohled

ID Aukce: 112
Olej, karton, 24 x 28 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:21:00

100 Kč