• 636868620701976801_1hanus.jpg
  • 636868620950627187_hanus2.jpg
  • 636868620877473583_hanus1.jpg
  • 636868620782147697_hanus.jpg

Schwaiger Hanuš

*1854 +1912

Dědeček

ID Aukce: 1133
Olej, dřevo, 32 cm x 19 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:49:00

1 000 Kč

RKP83126 2200024.05.2019 14:03:59