• 636868627428350054_1ruzicka.jpg
  • 636868627517742233_ruzicka.jpg
  • 636868627594212428_ruzicka1.jpg
  • 636868627662253993_ruzicka2.jpg

Růžička Antonín

*1887 +1951

Akt

ID Aukce: 1134
Pastel, 111 cm x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Hynaisova škola. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:50:00

1 000 Kč

CWC18943 1400028.05.2019 15:56:33
GDX69526 1300028.05.2019 15:56:26
CWC18943 1200027.05.2019 8:14:18