• 636891207889274924_slenger.JPG
  • 636891208089485402_slenger2.JPG
  • 636891207493247683_slenger1.JPG
  • 636891208182689119_slenger3.JPG

Šlenger Karel

*1903 +1981

Fantastická krajina

ID Aukce: 1142
Olej, plátno, 28 cm x 33,5 cm. Nesignováno. Na více místech poškozeno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:58:00

1 000 Kč