• 636895438865638009_ullmann.JPG
  • 636895438934566280_ullmann2.JPG
  • 636895438990035576_ullmann3.JPG
  • 636895438794231297_ullmann1.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zima

ID Aukce: 1153
Olej, karton, 24,5 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:11:46

1 000 Kč

Příhozů: 8

MCD49977 2600028.05.2019 20:06:45
KMM63568 2500028.05.2019 17:49:19
LQG49366 2400028.05.2019 17:40:57
MCD49977 2300028.05.2019 17:40:51
LQG49366 2200028.05.2019 16:27:36
KMM63568 2100028.05.2019 16:27:30
LQG49366 2000024.05.2019 14:04:39
VJH75184 1900019.05.2019 19:36:08