• 636108346813590735_1macoun.JPG
  • 636108347069852215_macoun2.JPG
  • 636108347138292781_macoun3.JPG
  • 636108346902657225_macoun.JPG
  • 636108346988286061_macoun1.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

ID Aukce: 118
Olej, karton, 50 x 61 cm. Signováno vlevo dole. Datováno 1916. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:27:00

1 000 Kč