• 636905789110623335_gut.JPG
  • 636905789251873823_gut2.JPG
  • 636905789184979428_gut1.JPG
  • 636905789323145251_gut3.JPG
  • 636905789400661399_gut4.JPG

Gutfreund Otto

*1889 +1927

Don Quijote

ID Aukce: 1183
Patinová sádra, výška 36 cm, signováno, mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:39:00

1 000 Kč

LVI23534 1000020.05.2019 21:53:00
LVI23534 950001.05.2019 21:14:54
LVI23534 900014.04.2019 17:28:45