• 636905791892704784_janecek3.JPG
  • 636905791735565076_janecek1.JPG
  • 636905791817284379_janecek2.JPG
  • 636905791969619067_janecek4.JPG
  • 636905791666657884_janecek.JPG
  • 636905792033213455_janecek5.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Postava

ID Aukce: 1185
Patinová sádra, výška 39 cm se soklem, signováno, mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:41:00

1 000 Kč

CRM79254 1000001.05.2019 21:15:15
CRM79254 950014.04.2019 17:29:02
CRM79254 900014.04.2019 17:28:59