• 636916246787853329_bla1.JPG
  • 636916246847702494_bla.JPG
  • 636916246900984543_bla2.JPG
  • 636916246939273522_bla3.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Vesnička

ID Aukce: 1190
Akvarel, 14 cm x 20 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:46:00

500 Kč

VFL24934 700020.05.2019 21:52:40