• 636108352642289349_1hnev.JPG
  • 636108352719636564_hnev.JPG
  • 636108352790264728_hnev1.JPG
  • 636108352857142724_hnev2.JPG

Hněvkovský Jaroslav

*1884 +1956

Pohled do údolí

ID Aukce: 120
Pastel, papír, 28 x 36 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:29:00

100 Kč