• 636988870469904345_pecinka1.JPG
  • 636988870359121945_pecinka.JPG
  • 636988870671088632_pecinka3.JPG
  • 636988870572717893_pecinka2.JPG

Pečínka František

*1869 +1917

Pohorská krajina

ID Aukce: 1200
Olej, plátno, 70 cm x 92 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:09:01

1 000 Kč

Příhozů: 6

RHX62602 2400029.10.2019 19:04:01
SDN51215 2300029.10.2019 19:03:53
RHX62602 2200029.10.2019 17:20:08
YKS56211 2100029.10.2019 17:19:59
RHX62602 2000028.10.2019 15:49:23
YKS56211 1900018.07.2019 15:22:28