• 636988884318318680_rabas.JPG
  • 636988884409118165_rabas1.JPG
  • 636988884170472037_1rabas.JPG
  • 636988884497101280_rabas2.JPG

Rabas Václav

*1885 +1954

ID Aukce: 1206
Olej, plátno, 54 cm x 38 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Oboustranná malba. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:12:00

1 000 Kč

SXM62786 1400029.10.2019 9:49:15
HOH52866 1300029.10.2019 9:49:10
SXM62786 1200029.10.2019 8:42:51