• 636989676689226866_soukup3.JPG
  • 636989676306952638_1soukup1.JPG
  • 636989676471677494_soukup1.JPG
  • 636989676571596625_soukup2.JPG
  • 636989676797042240_soukup4.JPG

Soukup Josef

*1890 +

Cesta do Lštěné

ID Aukce: 1230
Olej, karton, 24,5 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1943 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

3 300 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:36:00

100 Kč

Příhozů: 9

OCY76450 330029.10.2019 19:10:54
QQB85801 320029.10.2019 19:10:43
OCY76450 310029.10.2019 19:10:42
QQB85801 300029.10.2019 19:10:33
OCY76450 290029.10.2019 19:10:23
QQB85801 280029.10.2019 17:21:10
OCY76450 270029.10.2019 17:21:05
QQB85801 260028.10.2019 14:38:04
OCY76450 250018.07.2019 15:26:58