• 637020643158575980_1kvicala3.JPG
  • 637020643282702997_kvicala3.JPG
  • 637020643512010022_kvicala4.JPG
  • 637020643601390245_kvicala5.JPG

Kvíčala Čeněk

*1890 +1956

Milenci

ID Aukce: 1255
Olej, karton, 15 cm x 17,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:01:58

100 Kč

KWK41957 120029.10.2019 19:56:58
VHF84147 110029.10.2019 19:56:51
KWK41957 100029.10.2019 12:22:14