• 637020645055194948_panuska.JPG
  • 637020645155361568_panuska2.JPG
  • 637020645233945142_panuska3.JPG
  • 637020644937706520_1panuska.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Potok v podhůří

ID Aukce: 1256
Olej, karton, 26 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:05:23

1 000 Kč

TGW97270 1000029.10.2019 20:00:23
RDN36879 950029.10.2019 19:57:44
TGW97270 900029.10.2019 19:33:19
EUK41449 850019.09.2019 21:15:28
EUK41449 800019.09.2019 21:14:05
SHW70304 750007.09.2019 23:30:28
SNB42764 700022.08.2019 11:31:40