• 637037255832069837_janecek3.JPG
  • 637037255677531853_janecek.JPG
  • 637037255594561926_janecek1.JPG
  • 637037255753782414_janecek2.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Ptáček

ID Aukce: 1280
Pastel, 40 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1985 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:31:08

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 10

KXY91662 2700029.10.2019 20:26:08
SUR60876 2600029.10.2019 20:25:28
KXY91662 2500029.10.2019 20:22:12
KPD09130 2400029.10.2019 19:38:50
ECQ90979 2300029.10.2019 19:15:44
KPD09130 2200029.10.2019 18:37:41
HQQ94710 2100029.10.2019 11:01:26
GJX38301 2000029.10.2019 9:22:26
AKA42451 1900029.10.2019 9:22:23
GJX38301 1800024.10.2019 18:45:12