• 637050938177255014_1panuska.JPG
  • 637050938974346404_panuska3.JPG
  • 637050938805070266_panuska.JPG
  • 637050938889963528_panuska2.JPG

Panuška Vladislav

*1902 +1959

Zarostlý rybník

ID Aukce: 1311
Olej, karton, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 20:58:11

500 Kč

Příhozů: 9

FON50459 600029.10.2019 20:53:11
HCY24973 550028.10.2019 15:21:47
QQS80730 500007.10.2019 22:21:02
TPA50379 490007.10.2019 10:14:35
ESX93066 390007.10.2019 10:11:32
TPA50379 380007.10.2019 10:09:11
ESX93066 320007.10.2019 9:47:04
TPA50379 310007.10.2019 9:21:24
ESX93066 300027.09.2019 19:56:20