• 637109775003852603_kalvoda1.JPG
  • 637109775201514240_kalvoda2.JPG
  • 637109775108228122_kalvoda.JPG
  • 637109775321718087_kalvoda3.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Mlha v horách

ID Aukce: 1351
Olej, karton, fixovaný na plátně, 50 cm x 66,5 cm. Signováno, datováno 1906 a popsáno vlevo dole. Vrcholné dílo autorova secesního symbolismu. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

140 000 Kč

190 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:02:00

10 000 Kč

Příhozů: 6

MKF72329 19000028.01.2020 18:36:53
LNY76513 18000028.01.2020 7:49:54
EHD44390 17000028.01.2020 7:49:49
LNY76513 16000027.01.2020 22:42:51
JFT49685 15000006.01.2020 14:49:01
YZG71715 14000010.12.2019 15:27:32