• 637109784140095314_ullmann1.JPG
  • 637109784330409279_ullmann2.JPG
  • 637109784409784862_ullmann3.JPG
  • 637109784238533832_ullmann.JPG
  • 637109784488379238_ullmann4.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Močál

ID Aukce: 1354
Olej, karton, 26 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1898. Vystavováno, publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:12:52

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 28

PVX25588 15000028.01.2020 19:07:52
POY28079 14000028.01.2020 19:07:51
PVX25588 13000028.01.2020 19:04:48
POY28079 12000028.01.2020 19:04:42
PVX25588 11000028.01.2020 18:44:24
POY28079 10000028.01.2020 18:43:32
PVX25588 9500028.01.2020 18:36:34
POY28079 9000028.01.2020 18:36:26
PVX25588 8500028.01.2020 18:36:04
POY28079 8000028.01.2020 18:36:00
PVX25588 7500028.01.2020 13:54:05
XUG94375 7000028.01.2020 13:54:04
PVX25588 6500028.01.2020 13:41:52
SNW52383 6000028.01.2020 13:41:42
PVX25588 5500027.01.2020 23:00:58
QSV26343 5000027.01.2020 23:00:50
PVX25588 4900027.01.2020 22:53:31
SNW52383 4800027.01.2020 22:53:31
PVX25588 4700027.01.2020 22:53:21
SNW52383 4600027.01.2020 22:53:21
PVX25588 4500027.01.2020 22:53:10
SNW52383 4400027.01.2020 17:14:14
HJW11908 4300027.01.2020 17:14:05
SNW52383 4200027.01.2020 8:37:04
POY28079 4100026.01.2020 17:36:02
XUG94375 4000026.01.2020 2:46:07
POY28079 3900024.01.2020 22:47:32
MPU90338 3800004.12.2019 12:50:22